Domů » Aktuality » Altenfelden 2018

Altenfelden 2018

Altenfelden 2018

Na závody v Altenfeldenu jsme vyjeli tentokrát jak s párou tak i se čtyřkou. Altenfelden 2018
Více se zde dařilo Jiřímu se čtyřspřežím. Který po vyloučení jednoho ze stálých koní na kondičkách musel věřit i oboum mladým koní, kteří zatím nikdy nešli ostrý maraton, natož všechny 3 zkoušky. Tito nováčci jsou, ale opravdu naší nadějí do budoucnosti. I když Jiří jel maraton více opatrně a rozvážně,nakonec dojel na skvělém 4.místě. Po nepovedené drezuře, kde skončil až na 6.místě se v maratonu posunul dopředu a i když se mu v parkuru zrovna také moc nedařilo celkově skončil i s trochou štěstí na 3.místě. Máme velkou radost, že naši mladí koně Apol a Čardáš se pro ně v takto těžkých závodech opravdu poprali a ostudu neudělali.

Altenfelden 2018Ve dvojspřeží nás pak reprezentoval Jan s párou kobyl - Carmen a Zeta. Po povedených závodech v Kladrubech, se bohužel zde v Altenfeldenu Janovi příliš nedařilo. V drezuře obsadil až 13.místo, v maratonu si pak polepšil a dojel na 7.místě. Bohužel si závěrečný parkur pokazil přílišným shozením a skončil na 12.místě. Celkově obsadil 12.místo.




Altenfelden 2018S párou odstartoval i Radek , který si do Altenfeldenu přivezl mladou páru. Radek tyto závody jel spíše tréninkově. Celkově obsadil 14.místo. Nejlépe si vedl v maratonu kde skončil na 9.místě.